Wydarzenia

Zlot Fiata 126p Sierakowice

W ubiegłą sobotę (14.08.2010) odbył się pierwszy zlot Fiata 126p w Sierakowicach. Uczestniczyło w nim w sumie 8 pojazdów, ale zainteresowanych i odwiedzających było znacznie więcej, co widać na poniższych zdjęciach. Konkursy, w jakich można było uczestniczyć, to „przepychanie” pomiędzy pachołkami oraz konkurs na największą ilość osób we Fiacie 126p. Ten drugi został zdominowany przez młodszą część publiczności.

Największe zainteresowanie przyciągały dwa maluchy, „w wersji Cabrio”, których właściciele w ogóle nie przejmowali się „stłuczkami”, które przytrafiały im się podczas jazdy. Właściciele innych 126p, z żalem oglądali ich dewastację, natomiast pozostali uczestnicy zlotu bawili się przy tym bardzo dobrze. I myślę, że to był najważniejszy cel. Szczególnie, że wcześniej niektórzy uśmiechali się kątem, słysząc o takim zlocie. Tymczasem okazało się, że takie imprezy mają sens i mogą cieszyć się sporym zainteresowaniem publiczności.

Zlot ekipa suleczyno.com ocenia pozytywnie. Gminnemu Ośrodkowi Kultury dziękujemy za zorganizowanie takiej imprezy, szczególnie że jest ich w naszym regionie zdecydowanie za mało. Mam nadzieję, że kolejny również się odbędzie, uczestnicy zachęceni tegoroczną edycją znów się pojawią, a co więcej przyciągną kolejnych miłośników Maluchów.

Wpisy podobne do "Zlot Fiata 126p Sierakowice":

Prywatność

Szczegóły dotyczące prywatności: Prywatność