Testowa Witryna

Szkolenie

Zlot Fiata 126p Sierakowice

W ubiegłą sobotę (14.08.2010) odbył się pierwszy zlot Fiata 126p w Sierakowicach. Uczestniczyło w nim w sumie 8 pojazdów, ale zainteresowanych i odwiedzających było znacznie więcej, co widać na poniższych zdjęciach. Konkursy, w jakich można było uczestniczyć, to „przepychanie” pomiędzy pachołkami oraz konkurs na największą ilość osób we Fiacie 126p. Ten drugi został zdominowany przez młodszą część publiczności.

Największe zainteresowanie przyciągały dwa maluchy, „w wersji Cabrio”, których właściciele w ogóle nie przejmowali się „stłuczkami”, które przytrafiały im się podczas jazdy. Właściciele innych 126p, z żalem oglądali ich dewastację, natomiast pozostali uczestnicy zlotu bawili się przy tym bardzo dobrze. I myślę, że to był najważniejszy cel. Szczególnie, że wcześniej niektórzy uśmiechali się kątem, słysząc o takim zlocie. Tymczasem okazało się, że takie imprezy mają sens i mogą cieszyć się sporym zainteresowaniem publiczności.

Zlot ekipa suleczyno.com ocenia pozytywnie. Gminnemu Ośrodkowi Kultury dziękujemy za zorganizowanie takiej imprezy, szczególnie że jest ich w naszym regionie zdecydowanie za mało. Mam nadzieję, że kolejny również się odbędzie, uczestnicy zachęceni tegoroczną edycją znów się pojawią, a co więcej przyciągną kolejnych miłośników Maluchów.

Tags : | |

5 komentarzy

  1. Co za debile w tych „kabrio” Katują malce na zlocie 126p no super… Mieszkam pomiędzy bytowem a koscierzyna i napewno wpadłbym tam ale nic nie wiedziałem o tym :/ Jeśli za rok się odbędzie to napewno wpadnę. Brawa za pomysł w końcu ktoś w okolicy się za to wziął ;) Beżowy klasyk jest super chcę go zobaczyć na żywo!

  2. Zgadam się z przedmówcą. Jak tak można zajeździć te samochody? Jeden z nich ma jeszcze mały prędkościomierz, wąskie plastikowe zderzaki, co wskazuje na starszy rocznik. No jak tak można? :(

  3. ten beżowy to mój,a ten czerwony co go katują to 84r mam z niego pare częsci ale to zlom bo ma wszystkoo zgnite bardziej szkoda tamtego f-la bo ma nietypową tapicerke(szarą) i fajne pokrowce miśki

Comments are closed.