Pozostałe

W obiektywie Teresy Kwiatkowskiej

Materiał promocyjny.

Dla Teresy Kwiatkowskiej fotografowanie od wielu lat stanowiło największe hobby. Doświadczenie zaczęła zdobywać za granicą, pracując jako fotograf freelancer,tam też kształciła swoje umiejętności uczestnicząc w wielu warsztatach fotografii ślubnej, dziecięcej i portretowej oraz uczestnicząc w kursach obróbki graficznej -postprocessing.

W portfolio Teresy Kwiatkowskiej znajdziemy wyłącznie fotografie utrzymane w ciepłych barwach, tchnące niezwykłym optymizmem i pogodą ducha.Reportaż ślubny w wykonaniu artystki,to fotografie pełne emocji i ciekawych pomysłów,a efekty przykładowych sesji są do obejrzenia na stronie internetowej fotografki (www.teresa-kwiatkowska.pl). Można zapoznać się z pełną ofertą oraz cennikiem usług fotograficznych, obejmujących sesje dziecięce, portretowe oraz reportaż ślubny.

W związku z licznymi zapytaniami o nową ofertę reportażu ślubnego fotografka postanowiła przygotować PROMOCJĘ: pierwsze 3 pary,które do końca stycznia podpiszą umowę na wykonanie reportażu ślubnego, otrzymaja 20% RABAT na wybrany pakiet ślubny

Adres strony Teresy Kwiatkowskiej:

www.teresa-kwiatkowska.pl

www.facebook.com/TeresaKwiatkowskaFotografia

Warto tam zajrzeć!

Wpisy podobne do "W obiektywie Teresy Kwiatkowskiej":

Prywatność

Szczegóły dotyczące prywatności: Prywatność