Testowa Witryna

Szkolenie

W obiektywie Teresy Kwiatkowskiej

Materiał promocyjny.

Dla Teresy Kwiatkowskiej fotografowanie od wielu lat stanowiło największe hobby. Doświadczenie zaczęła zdobywać za granicą, pracując jako fotograf freelancer,tam też kształciła swoje umiejętności uczestnicząc w wielu warsztatach fotografii ślubnej, dziecięcej i portretowej oraz uczestnicząc w kursach obróbki graficznej -postprocessing.

W portfolio Teresy Kwiatkowskiej znajdziemy wyłącznie fotografie utrzymane w ciepłych barwach, tchnące niezwykłym optymizmem i pogodą ducha.Reportaż ślubny w wykonaniu artystki,to fotografie pełne emocji i ciekawych pomysłów,a efekty przykładowych sesji są do obejrzenia na stronie internetowej fotografki (www.teresa-kwiatkowska.pl). Można zapoznać się z pełną ofertą oraz cennikiem usług fotograficznych, obejmujących sesje dziecięce, portretowe oraz reportaż ślubny.

W związku z licznymi zapytaniami o nową ofertę reportażu ślubnego fotografka postanowiła przygotować PROMOCJĘ: pierwsze 3 pary,które do końca stycznia podpiszą umowę na wykonanie reportażu ślubnego, otrzymaja 20% RABAT na wybrany pakiet ślubny

Adres strony Teresy Kwiatkowskiej:

www.teresa-kwiatkowska.pl

www.facebook.com/TeresaKwiatkowskaFotografia

Warto tam zajrzeć!


2 komentarze

  1. Kurcze, szkoda że jestem już prawie rok po ślubie, szkoda nie dlatego że rok po :), tylko dlatego że nie wiedziałem o istnieniu opisanej Fotografki. Do robienia zdjęć zatrudniłem Fotografa z Gdyni, jestem zadowolony z efektu, ale widzę ze mogłem zrobić to tak samo dobrze( jeśli nie lepiej), ale najprawdopodobniej dużo taniej… może następnym razem … przy portrecie dziecka oczywiście :)

  2. piekny artykul- nic dodac, nic ujac! mialam ta przyjemnosc obserwowania Teresy przy pracy- pelen profesjonalizm, w bardzo milej atmosferze. efekt-przesliczne zdjecia, ktore wciaz kroluja na mojej komodzie. dziekuje ci kochana raz jeszcze, i zycze z CALEGO SERCA samiusienkich sukcesow w fotografii slubnej

Comments are closed.