Testowa Witryna

Szkolenie

Powiatowe zawody strażackie – wideo

W ubiegłą niedzielę w Sulęczynie miały miejsce Powiatowe Zawody Strażackie ochotniczych straży pożarnych. W szranki stanęły najlepsze drużyny z poszczególnych gmin. Najlepszą drużyną okazali się ochotnicy z Czeczewa. Na drugim miejscu znalazło się Borzestowo, na trzecim Sulęczyno. To co szczególnie zwróciło uwagę startujących i publiczności to świetne wyniki OSP Czeczewo, które to nawet zaproponowało publiczności i startującym wgląd w sprzęt jakim się posługiwali. Nagrania z półfinałów zawodów oraz samego finału zobaczyć możecie poniżej. Szczegółowe wyniki na witrynie ExpressuKaszubskiego.


I Półfinał Nieregulaminowego Ćwiczenia Bojowego: Czeczewo – Mściszewice – Mojusz – Goręczyno, zakończony zwycięstwem drużyny z Czeczewa.

httpv://www.youtube.com/watch?v=fraZyctnkwo


II Półfinał – Szymbark – Miechucino – Staniszewo, zakończony zwycięstwem drużyny ze Staniszewa.

httpv://www.youtube.com/watch?v=l6MqsMHL1V4


Finał – Staniszewo vs Czeczewo. Szczególnie emocjonujący pojedynek. Czeczewo (tor lewy) co prawda pierwsze podało strumień wody, ale strażacy ze Staniszewa nie zawiedli i to im udało się podać dwa skuteczne prądy wody. Nie wystarczyło to jednak, aby wygrać zawody – w klasyfikacji ogólnej zwycięstwo odniosło Czeczewo.

httpv://www.youtube.com/watch?v=QdOT3oSL2IM


Comment ( 1 )

Comments are closed.