Testowa Witryna

Szkolenie

Mammobus w Sulęczynie

Zadbaj o swoje zdrowie na wiosnę! Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich – dwóch projekcji każdej piersi. Pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych (guzków oraz innych nieprawidłowości w piersi) w bardzo wczesnym etapie rozwoju – wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.

„Mimo, iż mammografia to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka piersi, nadal mniej niż połowa kobiet poddała się bezpłatnemu badaniu w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi – mówi dr Małgorzata Cymerman z LUX MED Diagnostyka – Zachęcamy panie do profilaktyki związanej z rakiem piersi, gdyż jest to najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród Polek.”logotypy_bupa_PKOI_faae5300-8cc8-4a4d-8e56-fd07c5912874

LUX MED Diagnostyka zaprasza panie na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie w Sulęczynie, 16 i 17 maja na parkingu koło szkoły Podstawowej, ul. Żeromskiego 16.

 

 

 

 Mammobus Sulęczyno  Mammobus Suleczyno (2)